tag_error <txp:zem_prblock target="_blank"> ->  : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead  on line 46
Cykloklub Plzeň: Plzeňské časovky - závod třetí
Hledání:
Naše vyjížďky - co se chystá a co bylo najdete
Seriál závodů Plzeňské časovky
Stránka retroprátybusu - naší CYKLOKLUBovny

Cykloklub

Závody

Region  |  Časovky

Plzeňské časovky - závod třetí

Autor: Honza Hakl   06/08/07

pozvánka na třetí závod Plzeňských časovek – na silničky ze Šťáhlav do Rakové


Tak nám to pěkně letí a kvapem se příblížil třetí závod letošních Plzeňských časovek a to přímo královská etapa – závod na trase Šťáhlavy – Raková, která se jede v úterý 19. června.


Tak tu máme popis toho, jak to bude probíhat.
Tedy:
Epicentrum závodu bude na venkovním posezení v restauraci ve Šťáhlavech – zde tedy proběhne prezence do závodu i vyhlášení výsledků (na křižovatce silnic od Starého Plzence – Rokycan a Nezvěstic od Plzně za kostelem vpravo). V restauraci vaří a bude v době závodu otevřená, tak můžeme po závodě posedět a pokecat. A kdyby náhodou pršelo (jakože, proč by na časovkách ne), tak se na vyhlášení namačkáme do restaurace dovnitř.
Start se díky získání tohoto prostoru posune hned za křižovatku u hospody tj. trasa se o cca 300 m prodlouží oproti vyznačené startovní čáře. Auta u startu parkujte v prostoru vlevo za mostkem – ne u venkovního posezení – tam budou naše a potřebujeme místo pro vyhlášení a prezenci.


Posunutý startA co nás čeká na trase? Nejdelší časovka ze všech. Zdolání mekky plzeňských silničářů Lhůťáku/Šťáhlaváku plus dlouhá rovinka na vojenské silnici k Rokycanům a na konec stoupání do Rakové. Celkem s tím posunutým startem to je cca 10,2 km se 212-ti nastoupanými metry (rozdíl startu a cíle 156 m).kliknutím na obrázek uvidíte / můžete uložit mapu v plném rozlišení


K trase netřeba žádných větších komentářů, již od dubna je vyznačená a je jasná – ve Šťáhlavech pořád po hlavní (za řekou vlevo – tedy pokud nechcete na prohlídku na Kozel), hurá do Lhůťáku, pak rovinka a mírné klesání, ve kterém nezapomenout odbočit na Rakovou. Na této křižovatce bude pořadatel, jinak sledujte tradiční oranžové šipky. Vzhedem k posunutí startu bude namalovaná kilometráž krapet opožděnější, ale nechtěli jsme oddělovat místo prezence a startu, no a u hospody je start přeci lepší.kliknutím na obrázek uvidíte / můžete uložit profil v plném rozlišení


Co dodat k profilu? Do Lhůťáku na plno, na rovince přidat a na Rakovou ještě zrychlit. Ideální trasa pro přemýšlení o taktice jestli se utavit na začátku nebo až na konci.
Průměrné stoupání 4% maximálka 12% na cca 1,5 km.
Všechny délkové a výškové hodnoty včetně vytvořených profilů jsou pořízeny přístroji HAC 4 PRO PLUS od Ciclosportu – doporučejeme.


Cíl je v Rakové na návsi – hlavní jede doleva a my pojedem rovně na cílovou řáru – viz fotka:Do celkového pořadí dostane vítěz tohoto závodu 1500!!! bodů, což je ze všech nejvíc (obě Radyně a Krkavec po tisíci a Hůrka nakonec za 1200 bodů), takže komu jde o celkové umístění, neměl by chybět.
Startovat budeme při účasti do 60 lidí po minutě jinak po půlminutě.


Startovní čísla se budou vracet výhradně na startu.


Opět odvezeme věci na převlečení do cíle.


Vyhlášení závodu proběhne v místě startu tj. ve Štáhlavech cca 15 minut po návratu posledního závodníka.
Výsledková listina bude vytištěná k dispozici na místě po vyhlášení nejlepších, na webu než dojedete ze závodu domů.
Reklamace výsledků je možno uplatnit do druhého dne do 9:00 hodin na tomto e-mailu. Od 10:00 hodin následujícího dne, jsou výsledky oficiální.


Ceny jako minule, opět budeme losovat startovní čísla, vážit kola ap.


Fotky – budou v galeriích. Minule bylo v lese šero a tak toho bylo dost mázlého, nicméně jsme i s pomocí ostatních dali dohromady 4 galerie.
I po tomto závodě nám můžete své fotky poskytnout ke zveřejnění na web.
V galeriích už je možné uložit si fotku ve větším rozlišení, takže už si je nemusíme posílat mejly.


Registrace
ZDE si můžete stáhnout přihlášku a vyplnit si ji předem, jinak budou k dispozici na startu.
Kdo má kartu Bikebase, vyplní jen poslední trojčíslí karty a podepíše se, kdo kartu nemá, vyplní vše ostatní.
Protože vás nechceme obtěžovat nevyžádanou poštou, vyjádřete se v příhlášce, zda chcete dostávat e-mailem informace o Plzeňských časovkách – jen Ti, co to neudělali minule.
Prezence bude probíhat od 17:15 do 18:00 v místě startu.


Startovné
je 40,– Kč pro držtele karet Bikebase a 50,– Kč pro ostatní + 10,– Kč záloha na číslo.
Minule se ztratilo číslo 61 – závod nejelo – tímto vyhlašujeme pátrání, abych měli řadu kompletní. Za informace děkujeme.


Pamětní listy s vašim výkonem (časem, průměrnou rychlostí, pořadím) budeme opět tisknout na požádání po vyhlášení výsledků.


Máte-li zájem soutěžit i v týmech, je poslední možnost se přihlásit – více tady

Takže přátelé, potrénujte a 19. června se těšíme na další setkánísponzoři a partneři:

TRUHLÁŘSTVÍ ŘÍHA
masérské, regenerační a rekondiční studio Bc. Jany Hanzlové


Spolek cestovatelů Plzeň
Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2006 Cykloklub Plzeň. Pravidla užívání.