tag_error <txp:zem_prblock target="_blank"> ->  : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead  on line 46
Cykloklub Plzeň: Akce I. polovina roku 2021
Hledání:
Naše vyjížďky - co se chystá a co bylo najdete
Seriál závodů Plzeňské časovky
Stránka retroprátybusu - naší CYKLOKLUBovny

Cykloklub

Akce

Ostatní akce  |  Slavia  |  Vyjížďky

Akce I. polovina roku 2021

Autor: Honza Hakl   12/28/20mrkněte, kam pojedeme a přidejte se k nám….
Soběšice


únor/březen – ještě upřesnímeTradiční víkendová akce za romantikou Pošumaví, bydlení ve staré chalupě, společného vaření, zpívání, promítání i wellnes. Podle počasí buď na lyže nebo pěšky nebo kolo. Ono je to jedno, protože v dobré partě je to fajn na čemkoliv.
Jarní putování kolem Radyně


sobota 10. dubna – sraz 9:00 na konečné trolejbusu v BožkověJeště tradičnější akce. Pohodový výlet nejen kolem Radyně, ale i s výjezdem na ní. Cestou zastávky na občerstvení.
Okolo České republiky – 3. etapa


pátek 14. – pondělí 17. květnaPokračujeme v našem objezdu republiky podél hranic. Po dvou ročnících jsme se dostali od nejzápadnějšího místa k Tiským stěnám. Za tři dny na kole bychom měli projet přes Děčín do Šluknovského výběžku na nejsevernější bod ČR a dále přejet Lužické hory.
Cestujeme na lehko s doprovodem naší Karosky, ve které i spíme (kdo chce, může si zajistit pensiony). Stravování po hospodách. V autobusu pípa na vlastní točené pívo.


Zájemci o účast nebo dotazy pište na


Velkých výletů se zúčastňujeme se Spolkem cestovatelů – klikněte na logo níže.


Chystá se: Moto Norsko | Savojské alpy – silniční horská sedla | Cykloturistika po Velké Británii | Švýcarské alpy – silniční horská sedla a další výlety

Spolek cestovatelů Plzeň
Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2006 Cykloklub Plzeň. Pravidla užívání.