Hledání:
Naše vyjížďky - co se chystá a co bylo najdete
Seriál závodů Plzeňské časovky
Stránka retroprátybusu - naší CYKLOKLUBovny

Cykloklub

Závody

Region  |  Časovky

VC Rockpoint - výsledky

Autor: Jiří Krůta   08/24/13











Krátká trasa

Kategorie – kluci do 6 let (M6)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 5 Brabec Šimon 0:03:34 16,82
2. 17 Kerl Sebastian 0:03:42 16,22
3. 7 Srp Daniel 0:03:53 15,45
4. 24 Polívka Vítek 0:04:19 13,9
5. 27 Jelínek Rafael 0:04:57 12,12
6. 42 Kraus Tomáš 0:06:01 9,97
7. 23 Štych Ondřej 0:06:19 9,5
8. 14 Walzer Tomáš 0:08:25 7,13
9. 43 Stanka Matěj 0:12:30 4,8
  29 Kosnar Jaroslav 0:00:00 -



Kategorie – holky do 6 let (Ž6)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 13 Grohova Lucie 0:05:11 11,58
2. 11 Rutarová Karolína 0:06:23 9,4
3. 9 Zajícová Magdalena 0:08:36 6,98
  28 Janečková Lucie 0:00:00 -



Kategorie – žáci nábor (M7–8)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 19 Kobr Richard 0:02:47 21,56
2. 6 Kohout Jaromír 0:03:07 19,25
2. 20 Kobr Robert 0:03:07 19,25
4. 2 Kroc Vladimír 0:03:19 18,09
5. 16 Šmíd Jakub 0:03:33 16,9
6. 12 Groh Daniel 0:03:35 16,74
7. 8 Beran Lukáš 0:03:37 16,59
8. 21 Temniak Filip 0:03:43 16,14
9. 4 Brabec Adam 0:03:52 15,52
9. 26 Holub Lukáš 0:03:52 15,52
11. 30 Hakl Tomáš 0:03:57 15,19
12. 41 Hora Jakub 0:04:14 14,17
13. 31 Plešmíd Vojtěch 0:04:25 13,58
14. 10 Zajíc Jiří 0:04:31 13,28
15. 22 Štych Michal 0:05:17 11,36
  3 Aubrecht Václav 0:00:00 -



Kategorie – žákyně nábor (Ž7–8)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 1 Hodlová Nikola 0:03:50 15,65
2. 25 Burlová Tereza 0:04:05 14,69
3. 32 Matějovičová Eva 0:04:10 14,4
4. 18 Kalčíková Barbora 0:04:14 14,17
5. 15 Kroupová Zuzana 0:04:15 14,12







Absolutní pořadí

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 19 Kobr Richard 0:02:47 21,56
2. 6 Kohout Jaromír 0:03:07 19,25
2. 20 Kobr Robert 0:03:07 19,25
4. 2 Kroc Vladimír 0:03:19 18,09
5. 16 Šmíd Jakub 0:03:33 16,9
6. 5 Brabec Šimon 0:03:34 16,82
7. 12 Groh Daniel 0:03:35 16,74
8. 8 Beran Lukáš 0:03:37 16,59
9. 17 Kerl Sebastian 0:03:42 16,22
10. 21 Temniak Filip 0:03:43 16,14
11. 1 Hodlová Nikola 0:03:50 15,65
12. 4 Brabec Adam 0:03:52 15,52
12. 26 Holub Lukáš 0:03:52 15,52
14. 7 Srp Daniel 0:03:53 15,45
15. 30 Hakl Tomáš 0:03:57 15,19
16. 25 Burlová Tereza 0:04:05 14,69
17. 32 Matějovičová Eva 0:04:10 14,4
18. 18 Kalčíková Barbora 0:04:14 14,17
18. 41 Hora Jakub 0:04:14 14,17
20. 15 Kroupová Zuzana 0:04:15 14,12
21. 24 Polívka Vítek 0:04:19 13,9
22. 31 Plešmíd Vojtěch 0:04:25 13,58
23. 10 Zajíc Jiří 0:04:31 13,28
24. 27 Jelínek Rafael 0:04:57 12,12
25. 13 Grohova Lucie 0:05:11 11,58
26. 22 Štych Michal 0:05:17 11,36
27. 42 Kraus Tomáš 0:06:01 9,97
28. 23 Štych Ondřej 0:06:19 9,5
29. 11 Rutarová Karolína 0:06:23 9,4
30. 14 Walzer Tomáš 0:08:25 7,13
31. 9 Zajícová Magdalena 0:08:36 6,98
32. 43 Stanka Matěj 0:12:30 4,8
  3 Aubrecht Václav 0:00:00 -
  28 Janečková Lucie 0:00:00 -
  29 Kosnar Jaroslav 0:00:00 -



Střední trasa

Kategorie – žáci nejmladší (M9–10)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 62 Fiala Matyáš 0:12:32 17,71
2. 65 Kerl Maximilian 0:13:55 15,95
3. 50 Krula Štěpán 0:14:06 15,74
4. 55 Opánsky Lukáš 0:15:01 14,78
5. 61 Walzer Dominik 0:15:05 14,72
6. 69 Vondráček Matyáš 0:15:14 14,57
7. 57 Beran Tomáš 0:15:44 14,11
8. 52 Polívka Šimon 0:15:49 14,04
9. 74 Vanžura Petr 0:16:34 13,4
10. 77 Makovec Martin 0:17:14 12,88
11. 76 Frühauf Jan 0:18:45 11,84
12. 53 Jaroš Adam 0:23:03 9,63
  51 Samec Michal 0:00:00 -
  58 Čáslavský Matěj 0:00:00 -



Kategorie – žákyně nejmladší (Ž9–10)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 82 Bedrníková Karolína 0:15:00 14,8
2. 59 Foltýnová Adéla 0:15:19 14,49
3. 87 Mundlová Anna 0:16:26 13,51
4. 64 Šmídová Adéla 0:17:56 12,38



Kategorie – žáci mladší (M11–12)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 75 Horník Adam 0:12:20 18
2. 67 Štych Jan 0:12:39 17,55
3. 86 Mundl Václav 0:13:43 16,18
4. 72 Kamien David 0:13:53 15,99
5. 88 Hakl Jakub 0:15:00 14,8
6. 71 Pospíšil Jakub 0:15:05 14,72
7. 91 Matějovič Filip 0:15:22 14,45
8. 66 Kalčík Petr 0:17:31 12,67
9. 85 Bochnovič Petr 0:18:20 12,11
  56 Švátora Miroslav 0:00:00 -
  63 Fiala Matyáš 0:00:00 -
  78 Makovec Martin 0:00:00 -



Kategorie – žákyně mladší (Ž11–12)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 92 Poláková Karolína 0:12:45 17,41
2. 80 Burlová Kristýna 0:13:35 16,34
3. 73 Kadlecová Zuzana 0:13:36 16,32
4. 81 Holubová Adéla 0:14:43 15,08
5. 70 Cibulková Tereza 0:16:18 13,62
6. 93 Pánková Viktorie 0:18:42 11,87



Kategorie – žáci starší (M13–14)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 83 Bedrník Matěj 0:10:55 20,34
2. 68 Vondráček Jaroslav 0:11:26 19,42
3. 54 Skořepa Josef Vincenc 0:12:03 18,42
4. 79 Vlasák Tomáš 0:12:08 18,3
5. 90 Plešmíd Petr 0:15:48 14,05
  95 Štych Jan 0:00:00 -



Kategorie – žákyně starší (Ž13–14)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 84 Vaicová Marketa 0:12:56 17,16
2. 60 Podskalská Anna 0:13:26 16,53





Absolutní pořadí

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 83 Bedrník Matěj 0:10:55 20,34
2. 68 Vondráček Jaroslav 0:11:26 19,42
3. 54 Skořepa Josef Vincenc 0:12:03 18,42
4. 79 Vlasák Tomáš 0:12:08 18,3
5. 75 Horník Adam 0:12:20 18
6. 62 Fiala Matyáš 0:12:32 17,71
7. 67 Štych Jan 0:12:39 17,55
8. 92 Poláková Karolína 0:12:45 17,41
9. 84 Vaicová Marketa 0:12:56 17,16
10. 60 Podskalská Anna 0:13:26 16,53
11. 80 Burlová Kristýna 0:13:35 16,34
12. 73 Kadlecová Zuzana 0:13:36 16,32
13. 86 Mundl Václav 0:13:43 16,18
14. 72 Kamien David 0:13:53 15,99
15. 65 Kerl Maximilian 0:13:55 15,95
16. 50 Krula Štěpán 0:14:06 15,74
17. 81 Holubová Adéla 0:14:43 15,08
18. 82 Bedrníková Karolína 0:15:00 14,8
18. 88 Hakl Jakub 0:15:00 14,8
20. 55 Opánsky Lukáš 0:15:01 14,78
21. 61 Walzer Dominik 0:15:05 14,72
21. 71 Pospíšil Jakub 0:15:05 14,72
23. 69 Vondráček Matyáš 0:15:14 14,57
24. 59 Foltýnová Adéla 0:15:19 14,49
25. 91 Matějovič Filip 0:15:22 14,45
26. 57 Beran Tomáš 0:15:44 14,11
27. 90 Plešmíd Petr 0:15:48 14,05
28. 52 Polívka Šimon 0:15:49 14,04
29. 70 Cibulková Tereza 0:16:18 13,62
30. 87 Mundlová Anna 0:16:26 13,51
31. 74 Vanžura Petr 0:16:34 13,4
32. 77 Makovec Martin 0:17:14 12,88
33. 66 Kalčík Petr 0:17:31 12,67
34. 64 Šmídová Adéla 0:17:56 12,38
35. 85 Bochnovič Petr 0:18:20 12,11
36. 93 Pánková Viktorie 0:18:42 11,87
37. 76 Frühauf Jan 0:18:45 11,84
38. 53 Jaroš Adam 0:23:03 9,63
  51 Samec Michal 0:00:00 -
  56 Švátora Miroslav 0:00:00 -
  58 Čáslavský Matěj 0:00:00 -
  63 Fiala Matyáš 0:00:00 -
  78 Makovec Martin 0:00:00 -
  95 Štych Jan 0:00:00 -

Startovní číslo 84 – Vaicová Marketa – penalizace 30 vteřin za nepovolený doprovod na trase.



Dlouhá trasa

Kategorie – kadeti (M15–16)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 103 Fiala Josef 0:25:40 18,7
2. 110 Pospíšil Lukáš 0:29:11 16,45



Kategorie – kadetky (Ž15–16)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 125 Poláková Karolína 0:32:29 14,78
2. 120 Mundlová Tereza 0:32:34 14,74



Kategorie – junioři (M17–18)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 114 Hausner Daniel 0:23:38 20,31
2. 118 Hořejší Josef 0:24:35 19,53
3. 123 Šůs Jakub 0:26:56 17,82
4. 109 Jelínek Jan 0:29:20 16,36
  124 Kosnar Václav 0:00:00 -





Kategorie – muži A (M19–29)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 128 Pešek Tomáš 0:24:44 19,41
2. 132 Muzikář Miroslav 0:25:04 19,15
3. 108 Kohout Jan 0:25:39 18,71
4. 112 Povolný Michal 0:26:07 18,38



Kategorie – muži B (M30–39)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 113 Stehlík Petr 0:23:11 20,7
2. 105 Pitel Lukáš 0:23:31 20,41
3. 115 Bretšnajdr Jiří 0:23:35 20,35
4. 131 Janáček Radek 0:24:20 19,73
5. 126 Temniak Jiří 0:24:32 19,57
6. 189 Bárta Petr 0:25:40 18,7
7. 121 Lízner Martin 0:26:35 18,06
8. 107 Šlajer Michal 0:31:04 15,45
9. 106 Šmíd Jan 0:31:33 15,21



Kategorie – veteráni A (M40–49)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 130 Kadlec Jan 0:24:44 19,41
2. 104 Fiala Josef 0:25:03 19,16
3. 102 Beran Marcel 0:26:27 18,15
4. 117 Musil Petr 0:26:47 17,92
5. 119 Hořejší Josef 0:27:18 17,58
6. 111 Pospíšil Jiří 0:28:50 16,65
7. 101 Jarolím Vojtěch 0:29:52 16,07



Kategorie – veteráni B (M50–99)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 122 Mandaus Jiří 0:25:13 19,04
2. 133 Mrňák Karel 0:29:24 16,33
  116 Bouda Pavel 0:00:00 -







Absolutní pořadí

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Čas Průměrná rychlost
1. 113 Stehlík Petr 0:23:11 20,7
2. 105 Pitel Lukáš 0:23:31 20,41
3. 115 Bretšnajdr Jiří 0:23:35 20,35
4. 114 Hausner Daniel 0:23:38 20,31
5. 131 Janáček Radek 0:24:20 19,73
6. 126 Temniak Jiří 0:24:32 19,57
7. 118 Hořejší Josef 0:24:35 19,53
8. 128 Pešek Tomáš 0:24:44 19,41
8. 130 Kadlec Jan 0:24:44 19,41
10. 104 Fiala Josef 0:25:03 19,16
11. 132 Muzikář Miroslav 0:25:04 19,15
12. 122 Mandaus Jiří 0:25:13 19,04
13. 108 Kohout Jan 0:25:39 18,71
14. 103 Fiala Josef 0:25:40 18,7
14. 189 Bárta Petr 0:25:40 18,7
16. 112 Povolný Michal 0:26:07 18,38
17. 102 Beran Marcel 0:26:27 18,15
18. 121 Lízner Martin 0:26:35 18,06
19. 117 Musil Petr 0:26:47 17,92
20. 123 Šůs Jakub 0:26:56 17,82
21. 119 Hořejší Josef 0:27:18 17,58
22. 111 Pospíšil Jiří 0:28:50 16,65
23. 110 Pospíšil Lukáš 0:29:11 16,45
24. 109 Jelínek Jan 0:29:20 16,36
25. 133 Mrňák Karel 0:29:24 16,33
26. 101 Jarolím Vojtěch 0:29:52 16,07
27. 107 Šlajer Michal 0:31:04 15,45
28. 106 Šmíd Jan 0:31:33 15,21
29. 125 Poláková Karolína 0:32:29 14,78
30. 120 Mundlová Tereza 0:32:34 14,74
  116 Bouda Pavel 0:00:00 -
  124 Kosnar Václav 0:00:00 -
Spolek cestovatelů Plzeň
Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2006 Cykloklub Plzeň. Pravidla užívání.