tag_error <txp:zem_prblock target="_blank"> -> : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead on line 46
Cykloklub Plzeň: PČ Škoda cup - pozvánka na poslední závod - VC Hepos
Hledání:
Naše vyjížďky - co se chystá a co bylo najdete
Seriál závodů Plzeňské časovky
Stránka retroprátybusu - naší CYKLOKLUBovny

Cykloklub

Závody

Region  |  Časovky

PČ Škoda cup - pozvánka na poslední závod - VC Hepos

Autor: Honza Hakl   09/26/11

Přinásíme pozvánku na poslední letošní závod našeho seriálu. Vzhledem k dosavadnímu vývoji nastalo mnoho změn vč. změny termínu, tak, prosíme, věnujte tomuto článku pozornost.


Závod na Radyni by ze strany Policie nebyl povolen jinak, než za uzavírky pro ostatní účastníky silničního provozu. Náročnost na realizaci nutného dopravního značení i na pořadatele by byla tak vysoká, že to významu závodu nebylo úměrné. Nadále se nevzdáváme chuti pořádat silniční závody i v nových podmínkách, ale pro jejich přípravu je nyní třeba mnohem více času a je opravdu dobře vážit, co se ještě vyplatí pořádat. Uvidíme, zda-li se někam posuneme přes zimu, ale zprávy i od dalších pořadatelů o rušení závodů alespoň mě motivují to zkusit. Špatné pak je, že když už se závod podaří přes všechny překážky připravit, je na něm pak tak malá účast, že to bere chuť do dalších příprav i vítr z plachet při projednávání povolení závodu.


Proto posledním letošním závodem nebude silniční závod na Radyni, ale časovka v terénu. Současně díky termínovým kolizím nebude závod v sobotu, ale ve středu. Díky tomu je možné spojit vyhlášení posledního závodu i s vyhlášením celého seriálu.


Takže:
Velká cena Hepos jako poslední závod Plzeňských časovek Škoda cup 2011 s následu­jícícm slavnostním vyhlášení celého seriálu se uskuteční:

ve středu 5. října 2011 ve StupněPojede se časovka jednotlivců na okruhu v arerálu Sokolky tj. v místech, kde se jezdí stupenský i závod Becker cupu. Vyhlášení pak proběhne přímo v Sokolce. Děkujeme kolegům z Author teamu Stupno za spolupráci.


Informace k závodu:

 • časovka v terénu o délce cca 4 km
 • pojedou se 2 okruhy žluté stupenské trasy (kromě 2 vynechaných míst), trasa bude vyznačena během úterý
 • začátek prezence 17:00 hod., konec prezence 18:45 hod.
 • start prvního závodníka 17:30 hod.
 • startovné – ZDARMA
 • na místě je možné se osprchovat
 • GPS místa konání závodu: 49°49'37.439"N, 13°34'52.159"E
 • odkaz na mapě

Velice orientační trasa:

Cyklistická trasa 1279419 – powered by Bikemap 
Skok v SZ části se objíždí vlevo pěšinkou, zajetí přes vodu se vypouští, jinak celá trasa žlutého značení.Informace k vyhlášení:

 • vyhlášení VC Hepos – cca 19:00 – dle účasti v závodu
 • vyhlášení seriálu PČ Škoda cup 2011 ihned po vyhlášení závodu
 • ukončení akce – cca 21:30 hodin
 • každý účastník letošního seriálu dostane večeřiVzhledem k nutnosti objednat dostatečné množství jídla bychom uvítali, kdybyste nám svoji účast nejdéle do úterý nahlásili na tento e-mail . Děkujeme :-).

Všechny Vás srdečně zveme na poslední letošní časovku a potěší nás, když informaci o jejím konání předáte dále tak, aby se nás na startovní rampě sešlo co nejvíce a užili jsme si tak závěr sezóny.


za pořadatelský tým ředitel seriálu Honza Hakl


Sponzoři a partneři seriálu


truhlářství Říha tel.: 774 621 584 masérské, regenerační a rekondiční studio Bc. Jany Hanzlové
Hotel pro psy Hotel U Pramenů

Spolek cestovatelů Plzeň
Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2006 Cykloklub Plzeň. Pravidla užívání.