Hledání:
Naše vyjížďky - co se chystá a co bylo najdete
Seriál závodů Plzeňské časovky
Stránka retroprátybusu - naší CYKLOKLUBovny

Cykloklub

Závody

Region  |  Časovky

Konečné výsledky Plzeňských časovek 2010

Autor: Jiří Krůta   11/07/10

Přinášíme výsledky 5. ročníku našeho a vlastně i vašeho seriálu….….




Absolutním vítězem se stal


Petr Götz


z Rotor bike teamu



Blahopřejeme.


Letos se do celkového pořadí započítávají 4 nejlepší výsledky – to jsou ty bez hvězdiček.
Do hodnocení je započítán i poslední závod na Radyni.






Pořadí Jméno a příjmení Klub VC Becker Cup VC Duratec VC Lakron VC Gebhardt VC Apollo servis VC Hepos Celkem s % Kategorie
1 Götz Petr Rotorbike 1487 1379 1354 1229* 1179** 1310 5530 M2
2 Baier Jiří Velosport Domažlice 1404 1345 1400 1220* 1148** 1370 5519 M2
3 Černý Radek Author Team Stupno 1425 1357 1348 1300 1300* 1210** 5430 M1
4 Pánek Daniel Autor Team Stupno 1338 1393 0** 1108 1090* 1450 5289 D
5 Eiselt Jaromír Author Team Stupno 0* 1389 0** 1265 1197 1410 5261 M3
6 Pšenička Matěj Author Team Stupno 1420 1317 1313 0* 0** 1190 5240 M1
7 Rozsypal Jiří CK Šukačka 1311 1315 1310 0* 0** 1250 5186 M2
8 Čechura Petr AC QUENTIN 0* 0** 1326 1242 1176 1290 5034 M2
9 Malán Petr   0** 1167 1182 1129 1067* 1430 4908 D
10 Kadlec Jan Basecamp 1358 1270 0** 1128 1065* 1150 4906 M3
11 Hirmanová Barbora Duratec Team 1227 1266 1236 1119 1093* 0** 4848 Ž
12 Černý Karel Author Team Stupno 0** 1155 1301 1217 1155 1130* 4828 M3
13 Fidranský Josef Cykloservex Chotěšov 1268 1210 1179 1074* 1024** 1110 4767 M3
14 Lukešová Lucie CK Šukačka 1098 1201 1149 0* 1013 0** 4461 Ž
15 Malán Alexandr   0** 1123 1106 1090 1079 1070* 4398 M3
16 Březina František CK Přeštice 1120 1145 1092 0* 1003 0** 4360 M1
17 Sýkora Pavel Cykloklub Plzeň 0* 1094 1047 0** 981 1030 4152 M3
18 Mašková Andrea Duratec Team 1065 1061 1011 985* 996 0** 4133 Ž
19 Čechura Ondřej AC QUENTIN 1422 0 1300 0* 0** 1350 4072 M2
20 Strolený Tomáš CK Sport Beran 0* 0** 954 1000 1034 1010 3998 M1
21 Stehlík Petr   1425 1343 0 0* 0** 1230 3998 M2
22 Leinweber Slavomír TJ ESKA Cheb 0** 1050 957 952* 1000 990 3997 M3
23 Vodák Martin CK Sport Blažek.cz 0 0* 0** 1244 1212 1330 3786 M1
24 Pánková Linda Author Team Stupno 896 1062 0 0* 0** 1370 3328 Ž
25 Březina František CK Střížovice 0 1129 1038 0* 1041 0** 3208 M3
26 Brož Lukáš Author Team Stupno 1384 1315 0 0 0* 0** 2699 M1
27 Švec Martin Cyklosport Soukup 0 1426 0 0* 0** 1270 2696 M3
28 Matějka Tomáš Plzeň 1364 1267 0 0 0* 0** 2631 M1
29 Matoušek Bohumil Ramala 0 1337 1292 0 0* 0** 2629 M2
30 Musil Petr Ramala Plzeň 1396 1190 0 0 0* 0** 2586 M2
31 Morgenstern Jakub   1324 1238 0 0 0* 0** 2562 M2
32 Beran Marcel CK Sport Beran Chrást 1317 1224 0 0 0* 0** 2541 M2
33 Michálek ml. Pavel Author Team Stupno 1309 0 1221 0 0* 0** 2530 M1
34 Kadlec Lukáš Author Team Stupno 1389 0 0 0* 1141 0** 2530 D
35 Augustýn Pavel Beespee.cz 1240 1203 0 0 0* 0** 2443 M1
36 Fajtl Jaroslav KOS Plzeň 1227 1214 0 0 0* 0** 2441 M3
37 Vorel Miloslav   0 0 1270 0* 0** 1170 2440 M2
38 Vališová Tereza Author Team Stupno 1237 1177 0 0 0* 0** 2414 Ž
39 Říha Jiří Cykloklub Plzeň 0 1338 0 0* 1025 0** 2363 M2
40 Pelikán Josef Cykloservex Chotěšov 0 0 0* 0** 1097 1090 2187 M3
41 Albl Josef CK Střížovice 1031 1132 0 0 0* 0** 2163 M3
42 Lukeš David   0 1067 1078 0 0* 0** 2145 M2
43 Hakl Jan Cykloklub Plzeň 0 1076 0 0* 1004 0** 2080 M2
44 Fabišovský Ladislav AC Sparta Praha 0 1600 0 0 0* 0** 1600 M2
45 Novák Petr Viessmann 0 1572 0 0 0* 0** 1572 M2
46 Kobes Jaroslav Veloclub Kolín 1500 0 0 0 0* 0** 1500 M2
47 Bednář Michal CT Budvar Tábor 1491 0 0 0 0* 0** 1491 M1
48 Raboň František CK Blažek 0 1466 0 0 0* 0** 1466 M3
49 Dobrý Petr Ramala 1454 0 0 0 0* 0** 1454 M2
50 Uher Martin SK Kaznějov 0 0 0 0* 0** 1450 1450 M2
51 Koprnický Kamil AC QUENTIN 0 0 0 0* 0** 1430 1430 M3
52 Kantner Michal Rotorbike Team 1424 0 0 0 0* 0** 1424 M2
53 Vojáček Vít Radouš Team 1413 0 0 0 0* 0** 1413 M3
54 Edellmann Jan Veloservis Stod 1412 0 0 0 0* 0** 1412 M2
55 Křikava Jakub   0 0 0 0* 0** 1410 1410 D
56 Václavík Jan Bikeranch team 1409 0 0 0 0* 0** 1409 M1
57 Rabovský Martin TJZČE Cyklistika Plzeň 0 1395 0 0 0* 0** 1395 M1
58 Radolf Tomáš   0 0 0 0* 0** 1390 1390 M2
59 Holub Lukáš   0 0 0 0* 0** 1390 1390 D
60 Veruněk Miroslav BC Kralovice 1387 0 0 0 0* 0** 1387 M2
61 Špička Petr Ramala 1378 0 0 0 0* 0** 1378 M3
62 Bárta Jan Prodoli 0 1360 0 0 0* 0** 1360 M3
63 Kotlík Jiří Ramala 1353 0 0 0 0* 0** 1353 M2
64 Jarošová Pavla AC Škoda 0 0 0 0* 0** 1350 1350 Ž
65 Švejnoha Marek Sport klub Plzeň 1350 0 0 0 0* 0** 1350 M1
66 Kuča Jindřich Beespee.cz 1347 0 0 0 0* 0** 1347 M1
67 Hartl Jan LK Škoda Plzeň 1346 0 0 0 0* 0** 1346 M1
68 Vorel Josef Ramala 1346 0 0 0 0* 0** 1346 M3
69 Trávníček Tomáš   0 0 0 0* 0** 1330 1330 D
70 Benda Tomáš Varta 0 0 1328 0 0* 0** 1328 M2
71 Bouška Vladimír   1325 0 0 0 0* 0** 1325 M2
72 Kratochvíl Jan Author Team Stupno 1322 0 0 0 0* 0** 1322 M1
73 Jedlička Luboš   1315 0 0 0 0* 0** 1315 M2
74 Hašl Jiří   1314 0 0 0 0* 0** 1314 M2
75 Bäuml Deni   0 0 0 0* 0** 1310 1310 D
76 Les Martin Author Team Stupno 0 1309 0 0 0* 0** 1309 M2
77 Mandaus Jiří   1306 0 0 0 0* 0** 1306 M3
78 Haleš Petr duratec-beespee.cz 0 1299 0 0 0* 0** 1299 M2
79 Jenšík Jan CodeQ-Megafitness 0 1298 0 0 0* 0** 1298 M1
80 Minařík Petr   0 1297 0 0 0* 0** 1297 M2
81 Fajtl Jaroslav KOS Plzeň 0 1281 0 0 0* 0** 1281 M1
82 Motejzík ml. Karel Bike Team „U Karlů“ 1278 0 0 0 0* 0** 1278 M2
83 Riedl Martin   1274 0 0 0 0* 0** 1274 M2
84 Ondra Jiří SK Kaznějov 0 1272 0 0 0* 0** 1272 M3
85 Rajchart Jan Author Team Stupno 0 1270 0 0 0* 0** 1270 D
86 Péc Václav Lucas – Eleven Kralovice 1253 0 0 0 0* 0** 1253 M2
87 Šubrt František Velosport Domažlice 1251 0 0 0 0* 0** 1251 M1
88 Matouš Daniel Up AND Down Bike Team Sušice 1230 0 0 0 0* 0** 1230 M2
89 Pavlíček Stanislav   1229 0 0 0 0* 0** 1229 M2
90 Šedivec Vratislav   0 1209 0 0 0* 0** 1209 M2
91 Hausner Daniel   1178 0 0 0 0* 0** 1178 D
92 Leinweber David   0 0 1165 0 0* 0** 1165 M1
93 Pešek Karel   0 0 1165 0 0* 0** 1165 M2
94 Prokešová Lucie Sport club Plzeň 1140 0 0 0 0* 0** 1140 Ž
95 Kraus Daniel   1136 0 0 0 0* 0** 1136 M1
96 Jarolím Vojtěch Action Bike 1135 0 0 0 0* 0** 1135 M3
97 Tolar David Plzeň 1117 0 0 0 0* 0** 1117 D
98 Dyrczyk Jan Beespee 1090 0 0 0 0* 0** 1090 M1
99 Zatloukalová Lída Ramala 1070 0 0 0 0* 0** 1070 Ž
100 Císler Jan   0 0 1065 0 0* 0** 1065 M1
101 Janoušek Jonáš   0 0 0 0* 0** 1050 1050 M1
102 Šubrt Vítězslav   0 0 1041 0 0* 0** 1041 M3
103 Pulpán Lukáš   1039 0 0 0 0* 0** 1039 M2
104 Kučera Josef Blanka Team 1013 0 0 0 0* 0** 1013 M3
105 Švecová Dagmar KC Střížovice 1011 0 0 0 0* 0** 1011 Ž
106 Věneček Petr   0 0 0 0* 1008 0** 1008 M1
107 Motejzík Karel Bike Team „U Karlů“ 1002 0 0 0 0* 0** 1002 M3
108 Thomayerová Jana SK CHodsko 984 0 0 0 0* 0** 984 Ž
109 Presl Luboš   0 0 0 981 0* 0** 981 M3
110 Dixová Jitka   0 0 0 0* 917 0** 917 Ž

Údaje označené hvězdičkou* se do celkového bodování nezapočítávají (nejhorší výsledek).


Sponzoři a partneři seriálu


Statutární město Plzeň prostřednictvím záštity Primátora Pavla Rödla
TJ Dynamo ZČE – oddíl cyklistiky Hotel U Pramenů
truhlářství Říha tel.: 774 621 584 masérské, regenerační a rekondiční studio Bc. Jany Hanzlové

Děkujeme všem za účast v pátém ročníku a těšíme se na šestý, který se díky zajištění nového generálního partnera pojede jako: Plzeňské časovky Škoda cup.


Pořadatelský tým Cykloklubu Plzeň >.

Spolek cestovatelů Plzeň
Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2006 Cykloklub Plzeň. Pravidla užívání.