Hledání:
Naše vyjížďky - co se chystá a co bylo najdete
Seriál závodů Plzeňské časovky
Stránka retroprátybusu - naší CYKLOKLUBovny

Cykloklub

Závody

Region  |  Časovky

Plzeňské časovky - Velká cena Lakron

Autor: Jiří Krůta   08/24/10


Kategorie – Děti (D)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Klub Čas Průměrná rychlost Body do poháru PČ
1. 15 Malán Petr   0:21:22 28,08 1182



Kategorie – Junioři (M1)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Klub Čas Průměrná rychlost Body do poháru PČ
1. 1 Černý Radek Author Team Stupno 0:18:44 32,03 1348
2. 9 Pšenička Matěj Author Team Stupno 0:19:14 31,2 1313
3. 23 Michálek ml. Pavel Author Team Stupno 0:20:41 29,01 1221
4. 20 Leinweber David   0:21:41 27,67 1165
5. 7 Březina František Přeštice 0:23:08 25,94 1092
6. 10 Císler Jan   0:23:43 25,3 1065
7. 24 Strolený Tomáš CK Sport Beran 0:26:28 22,67 954



Kategorie – Elita (M2)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Klub Čas Průměrná rychlost Body do poháru PČ
1. 13 Baier Jiří Velosport Domažlice 0:18:03 33,24 1400
2. 27 Götz Petr Rotorbike 0:18:39 32,17 1354
3. 21 Benda Tomáš Varta 0:19:01 31,55 1328
4. 12 Čechura Petr Cykloklub Plzeň 0:19:03 31,5 1326
5. 6 Rozsypal Jiří CK Šukačka 0:19:17 31,11 1310
6. 14 Čechura Ondřej Cykloklub Plzeň 0:19:26 30,87 1300
7. 11 Matoušek Bohumil Ramala 0:19:33 30,69 1292
8. 18 Vorel Miroslav   0:19:53 30,18 1270
9. 26 Pešek Karel   0:21:41 27,67 1165
10. 22 Lukeš David   0:23:26 25,6 1078



Kategorie – Masters (M3)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Klub Čas Průměrná rychlost Body do poháru PČ
1. 99 Černý Karel Author Team Stupno 0:19:25 30,9 1301
2. 25 Fidrandský Josef Cykloservex-Duratec Chotěšov 0:21:26 27,99 1179
3. 16 Malán Alexander   0:22:50 26,28 1106
4. 100 Sýkora Pavel Cykloklub Plzeň 0:24:08 24,86 1047
5. 17 Šubrt Vítězslav   0:24:16 24,73 1041
6. 8 Březina František CK Střížovice 0:24:20 24,66 1038
7. 19 Leinweber Slavomír TJ ESKA Cheb 0:26:24 22,73 957



Kategorie – Ženy (Ž)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Klub Čas Průměrná rychlost Body do poháru PČ
1. 5 Hirmanová Barbora Duratec Team 0:20:26 29,36 1236
2. 3 Lukešová Lucie CK Šukačka 0:21:59 27,29 1149
3. 2 Mašková Andrea Duratec Team 0:24:59 24,02 1011

















Absolutní pořadí

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Klub Čas Průměrná rychlost Body do poháru PČ
1. 13 Baier Jiří Velosport Domažlice 0:18:03 33,24 1400
2. 27 Götz Petr Rotorbike 0:18:39 32,17 1354
3. 1 Černý Radek Author Team Stupno 0:18:44 32,03 1348
4. 21 Benda Tomáš Varta 0:19:01 31,55 1328
5. 12 Čechura Petr Cykloklub Plzeň 0:19:03 31,5 1326
6. 9 Pšenička Matěj Author Team Stupno 0:19:14 31,2 1313
7. 6 Rozsypal Jiří CK Šukačka 0:19:17 31,11 1310
8. 99 Černý Karel Author Team Stupno 0:19:25 30,9 1301
9. 14 Čechura Ondřej Cykloklub Plzeň 0:19:26 30,87 1300
10. 11 Matoušek Bohumil Ramala 0:19:33 30,69 1292
11. 18 Vorel Miroslav   0:19:53 30,18 1270
12. 5 Hirmanová Barbora Duratec Team 0:20:26 29,36 1236
13. 23 Michálek ml. Pavel Author Team Stupno 0:20:41 29,01 1221
14. 15 Malán Petr   0:21:22 28,08 1182
15. 25 Fidrandský Josef Cykloservex-Duratec Chotěšov 0:21:26 27,99 1179
16. 20 Leinweber David   0:21:41 27,67 1165
16. 26 Pešek Karel   0:21:41 27,67 1165
17. 3 Lukešová Lucie CK Šukačka 0:21:59 27,29 1149
18. 16 Malán Alexander   0:22:50 26,28 1106
19. 7 Březina František Přeštice 0:23:08 25,94 1092
20. 22 Lukeš David   0:23:26 25,6 1078
21. 10 Císler Jan   0:23:43 25,3 1065
22. 100 Sýkora Pavel Cykloklub Plzeň 0:24:08 24,86 1047
23. 17 Šubrt Vítězslav   0:24:16 24,73 1041
24. 8 Březina František CK Střížovice 0:24:20 24,66 1038
25. 2 Mašková Andrea Duratec Team 0:24:59 24,02 1011
26. 19 Leinweber Slavomír TJ ESKA Cheb 0:26:24 22,73 957
27. 24 Strolený Tomáš CK Sport Beran 0:26:28 22,67 954


Sponzoři a partneři seriálu


Statutární město Plzeň prostřednictvím záštity Primátora Pavla Rödla
TJ Dynamo ZČE – oddíl cyklistiky Hotel U Pramenů
truhlářství Říha tel.: 774 621 584 masérské, regenerační a rekondiční studio Bc. Jany Hanzlové

Spolek cestovatelů Plzeň
Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2006 Cykloklub Plzeň. Pravidla užívání.