tag_error <txp:zem_prblock target="_blank"> ->  : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead  on line 46
Cykloklub Plzeň: Plzeňské časovky | Velká cena Duratec | 29 km | úplná uzavírka | pozvánka
Hledání:
Naše vyjížďky - co se chystá a co bylo najdete
Seriál závodů Plzeňské časovky
Stránka retroprátybusu - naší CYKLOKLUBovny

Cykloklub

Závody

Region  |  Časovky

Plzeňské časovky | Velká cena Duratec | 29 km | úplná uzavírka | pozvánka

Autor: Honza Hakl   06/15/09Hesla v názvu článku vystihují následující závod seriálu Plzeňské časovky. Půjde o letošní premiéru a královský závod zároveň.
Dovolujeme si tímto pozvat všechny zájemce o boj s chronometrem na třetí letošní časovku na trasu Zruč – Nynice – Zruč jejímž partnerem je společnost Duratec, která mj. věnuje cenu pro absolutního vítěze 4. ročníku Plzeňských časovek a díky které dorazí i paralympijský vítěz Jirka Ježek.


Velká cena Duratec

se uskuteční v úterý 30. června 2009tedy o 14 dní později než bylo původně plánováno. Ale protože jsme nechtěli kolidovat s Koridou, tak jsme termín posunuli, povolení uzavírky znovu projednali a těšíme se na to, až se zase s vámi potkáme.Čeká nás 2× absolvovat trasu Zruč – Nynice – Zruč tj. celkem 29 km s převýšením 360 m.
Trasa na bikemap.net je tady


Prezence do závodu bude u vrat u ČOV obce Zruč (tady mapka ) a bude probíhat v době od 16:45 do 19:00.


Start bude hned za prezencí. Start prvního cca 17:15 – 17:30 (bude určen na místě).


Otočka v Nynicích bude u odbočky k „JZD“ Nynice – obě otočky (otáčí se tam Večerní triatlony).


Otočka ve Zruči bude v místě startu


Cíl bude cca 200 m před otočkou ve Zruči.


Organizace závodu
Jak již bylo uvedeno, závod se uskuteční poprvé za ÚPLNÉ UZAVÍRKY SILNIČNÍHO PROVOZU. Jediným, kdo se bude moci legálně pohybovat na trase závodu jsou vozidla pořadatele, 2 autousy ČSAD s poučenými řidič a případně vozidla integrovaného záchranného systému. Na začátku a konci uzavřeného úseku a na křižovatce nad Žichlicemi, kde bude umožněn příčný přejezd budou pořadatelé a snad i Policie ČR.
Dbejte zvýšené pozornosti při míjení uvedených autobusů ČSAD.


Opravy defektů
Doprovodná vozidla nejsou povolena. Opravu si provede každý sám nebo zavolá servisní vozidlo pořadatele, které přijede defekt pomoci odstranit. Čas se od doby zavolání do doby opětovného nastoupení do závodu zastavuje. Telefonní číslo je na druhé straně startovního čísla. Do servisního vozidla bude možné si uložit náhradní duši/galusku/nářadí (ne celá kola). V případě více defektů najednou budou odstraňovány postupně – servisní vozidlo bude jen jedno.


Vyhlášení výsledků proběhne v místě startu. Současně budou vyhlášeny i výsledky z minulého závodu, kdy nám krapet nepřálo počasí.

Na tento závod již přivezeme ukázat cenu pro absolutního vítěze seriálu

ČASOVKÁŘSKÝ RÁM SPRINTER OD SPOLEČNOSTI DURATEC
rám je včetně celokarbonové vidlice Sprinter, hlavového složení FSA, sedlovky a sedlové objímkyParkování vašich aut
Nevjíždějte do uzavřeného úseku, na návsi by mělo být místa k zaparkování dost. Stejně tak neparkujte před uzavřeným vjezdem v křižovatce – vyženeme vás. Děkujeme za pochopení.


Rozjíždění
Opět nevjíždějte do uzavřeného úseku.


Ostatní
Ceny, losování, první pomoc, startovné, fotky, výsledky ad. zůstavají stále stejné.


Náhradní jízda na této trase proběhne na přelomu srpna/září – ovšem již za plného provozu, vyšší startovné a menší bodíky.

Na letošní královské setkání se těší určitě celý pořadatelský tým Cykloklubu Plzeň

Spolek cestovatelů Plzeň
Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2006 Cykloklub Plzeň. Pravidla užívání.