tag_error <txp:zem_prblock target="_blank"> ->  : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead  on line 46
Cykloklub Plzeň: Plzeňské časovy Pilsen steel cup - pozvánka na závod pátý
Hledání:
Naše vyjížďky - co se chystá a co bylo najdete
Seriál závodů Plzeňské časovky
Stránka retroprátybusu - naší CYKLOKLUBovny

Cykloklub

Závody

Region  |  Časovky

Plzeňské časovy Pilsen steel cup - pozvánka na závod pátý

Autor: Honza Hakl   08/31/08

druhá polovina letošních časovek je termínově zhuštěna a tak je tu již pozvánka na pátý závod a brzy bude následovat pozvánka na poslední, šestý závod.


V pátém boji s chronometrem nás čeká MTB časovka na vrch Krkavec po stejné trase jako v loňském roce, kdy zvítězil Ondra Cink s časem 10:08.


Startujeme v Plzni u autosalónu Porsche na Košutce – mapa
Prezence je od 17:30 do 18:00 v místě startu v úterý 9. září 2008
Cíl je u rozhledny na Krkavci
Vyhlášení závodu proběhne v místě startu tj. u autosalónu Porsche na Košutce cca 15 minut po návratu posledního závodníka.Mapka je i tady v plném rozlišení (0,8 MB).
Profil – je tady


A jak jsme to na vás vymysleli?
Po startu se přejede přes louku na asfaltku, kde se zhoupneme kolem zahrádek a rybníčků, abychom asfaltku opustili a odbočili vpravo na žlutou turistickou značku. Po krátkém sjezdíku k Boleveckému potoku začíná konečně první stoupání. Za potokem opustíme žlutou a jedeme stále rovně (no, tedy mírně vlevo) po široké cestě směr Ledecká silnice. Tu tečneme u její zatáčky a pokračujeme po souběžné cestě lesem až na lesní asfaltku z Chotíkova do Třemošné. Na tu odbočíme vlevo, abychom ji po pár stech metrech opustili a zatočili doprava na lesní cestu, která se po chvilce spojí s červenou turistickou značkou. No a po červené už to doklepneme až na vrchol. Červená na Krkavec, toť pojem plzeňských bahňáků, jinudy to snad ani nešlo. No, a po téhle stojce už zbývá jen sranda dojezd k rozhledně, kde bude cíl.
Protože trasu nemůžeme pro potřeby tréninku vyznačit dříve než v den závodu a podrobnější mapový podklad nesmíme zde zvveřejnit, přidali jsme alespoň fotopopis na konci článku.


Trať je na mapce a bude vyznačena cca 2 hodiny před závodem. Na trati budou i pořadatelé, takže ztratit by se nikdo neměl. V místech, kde předpokládáme možné střety s jinými návštěvníky lesa (především přejezd Boleveckého potoka) dáme upozornění, přesto ale žádáme všechny účastníky závodu o předvídavost a ohleduplnost k ostatním návštěvníkům lesa, zvěři či lesu samotnému – zbytečně nehlučte, nic neodhazujte a nikoho svou jízdou neohrozte. Při předjíždění pomalejší umožněte bezpečné předjetí rychlejšímu. Jízda mimo trasu závodu a vůbec mimo cesty je zakázana.


Vyhlášení výsledků
Proběhne v místě startu tj. u autosalónu Porsche na Košutce cca 15 minut po dojezdu posledního závodníka do cíle. Po trase závodu se vracejte jen tak, aby mohli ostatní závodit, raději jeďte jinudy. Drobné zdržení, které nastalo minule byjiž mělo být odladěno (autoři programu nám nechtěně zatajili jedno nastavení, které způsobilo to špatné zařazení některých dětí do kategorií), takže budou bleskurychle k dispozici jak vytištěné výsledky, tak i pamětní listy a export výsledků na web.

POZOR

Před vyhlášením výsledků proběhne krátká ukázka biketrialu od kluků z BT-Plzeň, tak se těšíme, co borci předvedou za kousky.


Po předchozích zkušenostech upozorňujeme, že dokud neodevzdáte na startu startovní číslo, vyžadujeme použití přilby – to platí především pro jízdu zpět!!! Odhalené hříšníky budeme penalizovat.


Startovné
je 50,– Kč, záloha na číslo se nevybírá


Auto s věcmi do cíle opět pojede.


Ceny – jako minule, vč. slosování startovních čísel.


Fotopopis trasy:
mapka s vyznačenými místy focení:

profil

03 – asfaltka na kterou se vjede po přejetí louky po startu, pozor zprava na případná vozidla

04 – odbočení z asfaltky – zatím stále po žluté značce

05 – sjezdík – pozor na pěšáky, psíky a ostatní cyklisty!!!

06 – přejezd Boleveckého potoka – opět pozor na pěšáky, psíky a ostatní cyklisty!!!

07 – za potokem mírně vlevo – žlutá značka nás opouští hodně doleva

08 – pak už to je stále rovně bez ohledu na křižovatky s jinými cestami na začátku do kopce, pak chvilku dolů a zase mírně do kopce až k místu, kde se přiblížíme k silnici na Ledce – fotka – stoupání po odbočení od žluté

09 – zde u silnice stále rovně – tedy mírně vlevo a na další křižovatce doprava (odklon od žluté, ta jde doleva)

10 – stále rovně po této cestě

11 – a k lesní asfaltce z Chotíkova do Třemošné – na té doleva a po cca 400 metrech doprava (ne na červenou, až za ní další odbočka vpravo), to je ona

12 – pak po této cestě

13 + 14 – a zde zprava přichází červené značka, po té jedeme až nahoru do cíle


15 – příjezd k nejprudšímu úseku

16 – to je on, v tomto koridoru se pojede, zde bude platit pravidlo o slezení za +15 vteřin – bude vyznačeno cedulemi

17 + 18 – takhle to jel Jirka


19 – pak se to narovná

20 – a přejede se cesta a kolem mapy se dojede k rozhledněS případanými nejastnostmi k trase se na nás obraťte mejlem.


Pamětní listy s vašim výkonem (časem, průměrnou rychlostí, pořadím) budeme opět tisknout na požádání po vyhlášení výsledků.

Rozcestník Plzeňských časovek


sponzoři seriálu


Generální partner  
restaurace a kavárna v hotelu Continental Pizzeria Petřínská masérské, regenerační a rekondiční studio Bc. Jany Hanzlové

Na setkání 9. září se těší

Pořadatelský tým Cykloklubu Plzeň

Spolek cestovatelů Plzeň
Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2006 Cykloklub Plzeň. Pravidla užívání.