Hledání:
Naše vyjížďky - co se chystá a co bylo najdete
Seriál závodů Plzeňské časovky
Stránka retroprátybusu - naší CYKLOKLUBovny

Cykloklub

Závody

Region  |  Časovky

Výsledky 3. závodu Plzeňských časovek Pilsen Steel Cup

Autor: Jiří Krůta   06/10/08

Přinášíme Vám žhavé výsledky třetího závodu Plzeňských časovek Pilsen Steel Cup, tentokrát bikového dvojokruhu v Kyjovském lese.


Doufáme, že jste si dnešní závod užili stejně skvěle jako my.






Kategorie – Děti (D)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Klub Čas Průměrná rychlost Body do poháru PČ
1. 20 Pšenička Matěj Author Team Stupno 0:20:10 24,4 1392
1. 29 Jánský Tomáš Author Team Stupno 0:20:10 24,4 1392
2. 26 Rabovský Martin Author Team Stupno 0:20:59 23,45 1337
3. 21 Kotas Jaroslav Author Team Stupno 0:21:16 23,13 1320
4. 37 Michálek ml. Pavel Author Team Stupno 0:21:39 22,73 1296
5. 64 Pašek Daniel Česká spořitelna MTB 0:22:07 22,25 1269
6. 19 Rajchart Jan Author Team Stupno 0:22:29 21,88 1248
7. 30 Machovec Petr   0:27:24 17,96 1024
8. 4 Jílek Lukáš   0:38:12 12,88 734



Kategorie – Junioři (M1)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Klub Čas Průměrná rychlost Body do poháru PČ
1. 31 Velíšek Michal Faktor Teplice 0:18:43 26,29 1500
2. 2 Razým Vladislav Sport club Plzeň 0:19:09 25,69 1466
3. 28 Václavík Jan Bikeranch team 0:19:11 25,65 1463
4. 3 Vodák Martin SK Kaznějov 0:20:09 24,42 1393
5. 12 Černý Radek Author Team Stupno 0:20:49 23,63 1348
6. 62 Kuča Jindřich   0:22:15 22,11 1261
7. 39 Langmaier Jan Beespee.cz 0:22:47 21,59 1232
8. 32 Štych Ondřej Author Team Stupno 0:22:48 21,58 1231
9. 50 Mikulica Lukáš   0:23:08 21,27 1213
10. 24 Augustýn Pavel Beespee.cz 0:23:21 21,07 1202
11. 34 Nový Petr Author Team Stupno 0:26:48 18,36 1047
12. 56 Zahradník Ondřej   0:28:36 17,2 981
13. 55 Cízler Jan   0:31:39 15,55 887



Kategorie – Elita (M2)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Klub Čas Průměrná rychlost Body do poháru PČ
1. 66 Götz Petr Maxidek 0:18:53 26,05 1486
2. 48 Kantner Michal DURATEC TEAM 0:18:59 25,92 1478
3. 49 Bílek Ondřej DURATEC TEAM 0:19:04 25,8 1472
4. 23 Musil Petr Ramala Plzeň 0:20:10 24,4 1392
5. 100 Čechura Petr Cykloklub Plzeň 0:21:07 23,3 1329
6. 5 Minařík Petr   0:21:12 23,21 1324
7. 46 Šůcha Václav Author Team Stupno 0:21:14 23,17 1322
8. 42 Šlajer Michal   0:21:50 22,53 1285
9. 10 Wendler Viktor Author Sport Stupno 0:21:51 22,52 1284
10. 13 Guth Martin   0:21:58 22,4 1278
11. 40 Špachman Jan Pilsen Bike Team 0:22:10 22,2 1266
12. 43 Čechura Ondřej Cykloklub Plzeň 0:22:31 21,85 1246
13. 27 Fair Libor Author Team Stupno 0:22:42 21,67 1236
14. 22 Honzík Pavel   0:22:51 21,53 1228
15. 36 Michálek st. Pavel Author Team Stupno 0:23:47 20,69 1180
16. 11 Janko Daniel   0:23:49 20,66 1178
17. 44 Dix Robert Horolezecký oddíl Karla Němce 0:23:58 20,53 1171
18. 38 Svoboda Milan CK Šukačka 0:24:25 20,15 1149
19. 8 Doubek Pavel   0:24:40 19,95 1138
20. 58 Vřešťál Milan   0:24:58 19,71 1124
21. 51 Zadák Zdeněk   0:26:26 18,61 1062
  63 Groessl Filip Beespee.cz 0:00:00 0 0
  60 Huleš Petr Beespee.cz 0:00:00 0 0



Kategorie – Masters (M3)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Klub Čas Průměrná rychlost Body do poháru PČ
1. 35 Kadlec Jan Basecamp 0:20:21 24,18 1379
2. 6 Pospíšil Antonín Cykloservex Chotěšov 0:21:34 22,81 1301
3. 41 Lacina Antonín Cyklodrak Stříbro 0:21:37 22,76 1298
4. 57 Fidranský Josef Cykloservex Chotěšov 0:21:44 22,64 1291
5. 1 Razým Vladislav Sport club Plzeň 0:21:54 22,47 1281
6. 9 Pešl Václav Ramala Plzeň 0:22:41 21,69 1237
7. 15 Eiselt Jaromír Author Team Stupno 0:23:11 21,22 1210
8. 59 Vřešťál Bohumil   0:27:58 17,59 1003



Kategorie – Ženy (Ž)

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Klub Čas Průměrná rychlost Body do poháru PČ
1. 65 Hirmanová Barbora VC PEK-TK Kolín 0:23:01 21,38 1219
2. 47 Brychtová Jana DURATEC TEAM 0:24:05 20,43 1165
3. 7 Švecová Dagmar KC Střížovice 0:24:40 19,95 1138
4. 17 Pánková Linda Author Team Stupno 0:24:51 19,8 1129
5. 18 Hradecká Lubica Cykloklub Plzeň 0:26:22 18,66 1064
6. 45 Dixová Jitka   0:26:42 18,43 1051
7. 33 Čiperová Jana CK Sport Beran Chrást 0:27:50 17,68 1008
8. 16 Mašková Andrea Bikesport Plzeň 0:28:36 17,2 981







Absolutní pořadí

Pořadí St. č. Jméno a příjmení Klub Čas Průměrná rychlost Body do poháru PČ
1. 31 Velíšek Michal Faktor Teplice 0:18:43 26,29 1500
2. 66 Götz Petr Maxidek 0:18:53 26,05 1486
3. 48 Kantner Michal DURATEC TEAM 0:18:59 25,92 1478
4. 49 Bílek Ondřej DURATEC TEAM 0:19:04 25,8 1472
5. 2 Razým Vladislav Sport club Plzeň 0:19:09 25,69 1466
6. 28 Václavík Jan Bikeranch team 0:19:11 25,65 1463
7. 3 Vodák Martin SK Kaznějov 0:20:09 24,42 1393
8. 20 Pšenička Matěj Author Team Stupno 0:20:10 24,4 1392
8. 23 Musil Petr Ramala Plzeň 0:20:10 24,4 1392
8. 29 Jánský Tomáš Author Team Stupno 0:20:10 24,4 1392
9. 35 Kadlec Jan Basecamp 0:20:21 24,18 1379
10. 12 Černý Radek Author Team Stupno 0:20:49 23,63 1348
11. 26 Rabovský Martin Author Team Stupno 0:20:59 23,45 1337
12. 100 Čechura Petr Cykloklub Plzeň 0:21:07 23,3 1329
13. 5 Minařík Petr   0:21:12 23,21 1324
14. 46 Šůcha Václav Author Team Stupno 0:21:14 23,17 1322
15. 21 Kotas Jaroslav Author Team Stupno 0:21:16 23,13 1320
16. 6 Pospíšil Antonín Cykloservex Chotěšov 0:21:34 22,81 1301
17. 41 Lacina Antonín Cyklodrak Stříbro 0:21:37 22,76 1298
18. 37 Michálek ml. Pavel Author Team Stupno 0:21:39 22,73 1296
19. 57 Fidranský Josef Cykloservex Chotěšov 0:21:44 22,64 1291
20. 42 Šlajer Michal   0:21:50 22,53 1285
21. 10 Wendler Viktor Author Sport Stupno 0:21:51 22,52 1284
22. 1 Razým Vladislav Sport club Plzeň 0:21:54 22,47 1281
23. 13 Guth Martin   0:21:58 22,4 1278
24. 64 Pašek Daniel Česká spořitelna MTB 0:22:07 22,25 1269
25. 40 Špachman Jan Pilsen Bike Team 0:22:10 22,2 1266
26. 62 Kuča Jindřich   0:22:15 22,11 1261
27. 19 Rajchart Jan Author Team Stupno 0:22:29 21,88 1248
28. 43 Čechura Ondřej Cykloklub Plzeň 0:22:31 21,85 1246
29. 9 Pešl Václav Ramala Plzeň 0:22:41 21,69 1237
30. 27 Fair Libor Author Team Stupno 0:22:42 21,67 1236
31. 39 Langmaier Jan Beespee.cz 0:22:47 21,59 1232
32. 32 Štych Ondřej Author Team Stupno 0:22:48 21,58 1231
33. 22 Honzík Pavel   0:22:51 21,53 1228
34. 65 Hirmanová Barbora VC PEK-TK Kolín 0:23:01 21,38 1219
35. 50 Mikulica Lukáš   0:23:08 21,27 1213
36. 15 Eiselt Jaromír Author Team Stupno 0:23:11 21,22 1210
37. 24 Augustýn Pavel Beespee.cz 0:23:21 21,07 1202
38. 36 Michálek st. Pavel Author Team Stupno 0:23:47 20,69 1180
39. 11 Janko Daniel   0:23:49 20,66 1178
40. 44 Dix Robert Horolezecký oddíl Karla Němce 0:23:58 20,53 1171
41. 47 Brychtová Jana DURATEC TEAM 0:24:05 20,43 1165
42. 38 Svoboda Milan CK Šukačka 0:24:25 20,15 1149
43. 7 Švecová Dagmar KC Střížovice 0:24:40 19,95 1138
43. 8 Doubek Pavel   0:24:40 19,95 1138
44. 17 Pánková Linda Author Team Stupno 0:24:51 19,8 1129
45. 58 Vřešťál Milan   0:24:58 19,71 1124
46. 18 Hradecká Lubica Cykloklub Plzeň 0:26:22 18,66 1064
47. 51 Zadák Zdeněk   0:26:26 18,61 1062
48. 45 Dixová Jitka   0:26:42 18,43 1051
49. 34 Nový Petr Author Team Stupno 0:26:48 18,36 1047
50. 30 Machovec Petr   0:27:24 17,96 1024
51. 33 Čiperová Jana CK Sport Beran Chrást 0:27:50 17,68 1008
52. 59 Vřešťál Bohumil   0:27:58 17,59 1003
53. 16 Mašková Andrea Bikesport Plzeň 0:28:36 17,2 981
53. 56 Zahradník Ondřej   0:28:36 17,2 981
54. 55 Cízler Jan   0:31:39 15,55 887
55. 4 Jílek Lukáš   0:38:12 12,88 734
  63 Groessl Filip Beespee.cz 0:00:00 0 0
  60 Huleš Petr Beespee.cz 0:00:00 0 0
Spolek cestovatelů Plzeň
Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2006 Cykloklub Plzeň. Pravidla užívání.